| Kawasakik a întrebat:

De ani de zile caut un film vazut pe film cafe, l-am vazut acum ceva ani..Cred ca peste 8-9 ani.Filmul mi-l amintesc asa:Era vorba despre o fata care avea o reputatie cam proasta, iar ea se gaseste cu un baiat la o petrecere (erau adolescenti).
Imi amintesc ca fata a plecat cu bicicleta, dar nu stiu sigur daca in aceeasi zi cu cea in care a fost petrecere.Aceasta avea o relatie cu un profesor de la liceul /colegiul la care era.Si imi amintesc ca a facut dragoste cu profesorul dupa ore.Dar intre timp avea o relatie si cu baiatul intalnit la petrecere.In oras a aparut un criminal.Stiu ca fata a facut accident cu masina.Pana l-a urma s-a dovedit ca, profesorul era criminalul..Asta e tot ce-mi amimtesc..As fi foarte recunoscator daca stie cineva cum se numeste filmul si mi-ar spune.Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| G510 a răspuns:

Daydream Nation

| Kawasakik explică (pentru G510):

Multumescc multtt! De cand il cauttt

1 răspuns: