| alex13king a întrebat:

Salut, de cand am Hbo Go nu am stat decat pe telefon, cand incerc sa ma conectez pe pc si dau pe un serial, la video imi scrie "titlul nu a putut fi redat", nu știu ce are de nu merge, am cautat pe net dar n-am gasit, daca stie cineva solutia? Va rog.

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Incearca sa deschizi si cu alte browsere, poate-ti merge. Daca nu, da-le mesaj sau suna-i pe aia de la hbo si explica-le problema.

| alex13king explică (pentru Adry05):

Am sunat si am rezolvat, dupa ce am încercat toata browserele posibile, mersi.

3 răspunsuri:
| Stefan_Robert_1990 a răspuns:

Salut aceeasi problema o am si eu tot ce trebuie sa faci e sa inchizi chorme sau mozila depinde de aplicatie pe care o folosesti tu pe PC din task manager o inchizi definitiv si dupa spor la vizionat happy

| alex13king explică (pentru Stefan_Robert_1990):

Asta ar trebui sa fie una dintre glume?