| mold47741 a întrebat:

Salut, deci mai demult pe PRO TV s-a difuzat un film, cu o fetita mica, al carei tată a fost rapit de ceva chinezi si un baiat vrajitor sau nu stiu avea puteri supranaturale, telechinezie mi se pare, o ajuta sa il gaseasca. Imi mai aduc aminte ca baiatul era impreuna la un moment dat cu o fata chinezoaica si ca la un moment dat baiatul se lupta, cu puterile, cu o alta chinezoaica care are ceva tatuaj cu un tigru si manca foarte multe bomboane rosii pe bat. Va rog, daca stiti despre ce vorbesc scrieti-mi.

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Push (2009)?

| mold47741 explică (pentru DoarBogdan):

Da da Push era, mersi mult

| DoarBogdan a răspuns (pentru mold47741):

Cu drag happy

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Este vorba de dragonul roșu dsin colentina, plin de chinezi, poate au ei telechinezia aia specialălaughing

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

The Man from Nowhere (2010)?
https://www.imdb.com/title/tt1527788/

| mold47741 explică (pentru floresdemayo):

Nu e acela, baiatul, nu era chinez

| floresdemayo a răspuns (pentru mold47741):

Tu ai descris-o ca fiind o "fetiță mică".
Mă așteptam să aibă undeva la 6-8 anișori, dar tipa de aici e o adolescentă, in adevaratul sens, nicidecum o fetiță.

| mold47741 explică (pentru floresdemayo):

Da, imi aduceam aminte vag, am vizionat filmul prin 2013