| Andreeaioan115 a întrebat:

Salut din nou TPU, cine e cel mai dragut baiat din Gossip girl?

11 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Nate Archibald este cel mai drăguț,teoretic,însă Chuck Bass este super cool în postura de băiat rău,iar relația lui cu Blair este cea mai interesantă, până la sfârșit. După Dan Humprey nu prea m-am omorat, dar finalul... îi aparține și nu numai finalul, ci tot misterul care a trenat în jurul pers. misterios de pe Gossip Girl, deci omul a cam știut ce vrea.

| deeeaqq a răspuns:

Chuck.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dan

| August99 a răspuns:

Tie care ti se pare cel mai dragut?

| Andreeaioan115 explică (pentru August99):

Dan...insa tu ce crezi?

| August99 a răspuns (pentru Andreeaioan115):

Tot el. Insa la aspect imi place mai mult Nate.

| Gloriaaa027 a răspuns:

Chuk mi s-a părut cel mai drăguț și îi iubesc atitudinea.La ce sezon ești din gossip girl?

| Andreeaioan115 explică (pentru Gloriaaa027):

Sunt la primul episod

| Gloriaaa027 a răspuns (pentru Andreeaioan115):

A! O să-ți placă foarte mult...eu l-am terminat și e super interesanat! Mi-e super dor să mă uit la el.

| Andreeaioan115 explică (pentru Gloriaaa027):

Dar pe parcurs nu se face mai plictisitor? Toate sezoanele sunt interesante?

| Gloriaaa027 a răspuns (pentru Andreeaioan115):

Nu prea mai știu bine toate sezonale, dar de obicei se întâmplă câte ceva interesenat.Sezonul 4 știu ce mi-a plăcut cel mai mult și 3. Poate ți se pare începutul mai plictisior, dar pe parcurs se vor întâmpla mult lucruri interesant...mie mi-a plăcut super mult și nu regret că l-am văzut! Îți recomand și pretty little liars dacă nu l-ai văzut deja.și ăla e un serial bun