| CristiTteo a întrebat:

Salut.
Doresc si eu cateva exemple de animeuri care merita vazute.
Specific ca eu caut genuri de animenuri cum sunt Bleach, etc...

Răspuns Câştigător
| IfremCosmin a răspuns:

Salut, păi Hunter x Hunter, A no exorcist, Akame ga kill si Fairy tail are 2 părți 2014 - 2015 ☺

5 răspunsuri:
| urseyul a răspuns:

Deci fara demoni si batai?!
avem - Nana, Norn9, Kuroshitsuji, Suiri no Kizuna

| IfremCosmin a răspuns (pentru urseyul):

Urseyul tu eşti prost sau eşti prost?! Bleach ii cu monstri (hallow) şi îi cu bataie pfoaiaiai ce handicapaaat!

| urseyul a răspuns (pentru IfremCosmin):

Lol. am inteles gresit se mai intampla, asta nu inseamna ca trebuie sa ma faci si prost si handicapat, smecher de cartier pe supradozaj de hormoni...

| ErzaUzumaki a răspuns:

Naruto
naruto shippuden
boruto naruto next generation
inuyasha
kamisama hajimemashita
ao no exorcist