| dragosmp97 a întrebat:

Era mai de mult un film animat pe Cartoon Network (cred) cu un băiat în prima fază real care intra intr-o carte si devenea personaj animat. Si acolo se intalnea cu 3 cărți vorbitoare (sau 4 nu mai stiu exact). O carte aventura care era cu un picior de lemn si petec la ochi tip pirat, o carte roz de fantezie si o carte ce arata a Frankenstein ce reprezenta horror. Si baiatul trecea cu toate cartile astea in toate cele 3 genuri de carti. Nu-l gasesc nicaieri. Are cineva vreo idee? Multumesc

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Vezi daca e "The Pagemaster" (1994)

1 răspuns:
| Sofer a răspuns:

Pagemaster un desen interesant care l-am văzut când eram copil.