| Choasmakerangel a întrebat:

Era un film, cred ca drama...in care era vorba despre niste baieti care jucau baseball,unul din ei se prefacea ca e mut pana unul din prietenii lui(rolul principal,cred)l-a prins cand vorbea si din ce mai tin minte,mama baiatului cu rolul principal murise si el se trezise dintr-o data pe patul de spital adult, venise sotia lui sa-l viziteze si copiii

1 răspuns:
| NoLongerInUse a răspuns:

Daca ai Facebook, poti intra in grupul numit "Din ce film/serial e asta?" si intrebi acolo, pentru asta e facut grupul. :-))) Link: https://www.facebook.com/groups/221656478022100/

Eu personal nu stiu