| salzburg a întrebat:

Salut,

Era un film din anii '90-2010 cred, horror, cu o ceata care invalurea un sat fantoma, plin de oameni care erau de fapt fantome, creaturi (arsul era ars de multi ani de fapt si "oamenii" erau fantome) si un cult religios. Acolo ajunge o mama sau ambii parinti care isi cauta fetita disparuta. Mama se imprieteneste cu o politista si incep sa se ia la tranta cu chestiile de acolo, care devin tot mai salbatice, pe principiul lui Resident Evil.

Stie cineva cum se cheama? Sa nu ziceti "The Mist" ca nu e ala. Mersi. happy

3 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Silent Hill 1, 2?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Silent Hill