| Luke92 a întrebat:

Era un serial pe A+(noul Animax) acum vreo 10 -15 ani despre o lume paralela in oglinda si cativa tineri din acea lume incercau sa faca schimb cu cei din lumea reala. Personajele din lumea reala urmareau un comic book in care vedeau ce au de gand sa faca cei din oglinda. Tinerii mai vizitau un magazin care se ocupa cu lucruri oculte(nu mai stiu ce). Cei din oglinda si cei din lumea reala erau identici, cei din oglinda era "rai".Nu prea mai stiu detalii dar mi-ar placea sa ma uit la el.

Imi poate spune cineva cum se numeste?
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| telenovelistasiempre a răspuns:

Cred ca e Oracolul intunecat (Dark Oracle).
https://pics.indavideo.hu/videos/002/380/097/5-1.jpg

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate Ghost Story(Povești cu fantome) episodul acesta https://youtu.be/A2fwDBub7Zw

| Luke92 explică (pentru anonim_4396):

Salut KCJ! Stiu Ghost Story insa acolo a fost un singur episod, aici tot serialul era asa. Am uitat sa precizez... nu era animatie, era cu actori chiar daca era pe A+