| Andrei173837 a întrebat:

Salut.
Era un serial pe Disney Channel cu Shawn Mendes și încă 2 băieți, erau o trupă. Stiti cumva cum se numea serialul? A fost prin 2009-2010 cred

4 răspunsuri:
| Justme1997 a răspuns:

Shawn nu a jucat in niciun serial. Pe disney era un serial cu o trupa I'm in the band, cu un adolescent si 2 adulți parca

| Andrei173837 explică (pentru Justme1997):

Aia de care zici tu se numea "Nevăstuica rock" laughing
Nu stiu sigur, parca el era, ma gandesc ca era prea tânăr dar asa tin minte, erau 3 prieteni care cântau și el era unul dintre ei

| Justme1997 a răspuns (pentru Andrei173837):

Titlu original: I'm in the band
Daca cauți pagina tipului de Wikipedia vezi ca nu a jucat nicaieri

| Andreeush a răspuns (pentru Justme1997):

Nevăstuica rock laughing \m/ Îmi placea serialul acesta.