| Chrristinee a întrebat:

Salut, imi propuneti si mie va rog cateva seriale interesante? de orice gen(de ex: fantasy,drama, romance etc).

5 răspunsuri:
| Alsodrfegnha a răspuns:

Mie imi place mult "Lie to me" love struck

| ttturquoise a răspuns:

2 broke girls, American horror story, Awkward, Game of thrones.

| Maria123A a răspuns:

Titanic

| 451Mir a răspuns:

Te poti uita la 'the vampire diaries' Este superb, e serial.
Asemanator cu el Twilight..asata nu este serial..are 4 parti.
Iar filme : remember me, keith, if only, the wow
Si comedie laughing) : Rush hour1, rush hour 2, rush hour3 laughing big grin Sper ca te-am ajutat, Funda?

| TeraByte98 a răspuns:

Arrow.Cel ma interesant serial.Nu e fantastica dar e multa actiune.Un serial de raybunare si drama.Mia placut foarte mult.Primul seyon are 13 serii, dar o sa continuie pina la 27. O serie are de la 40 de minute in sus! Sper sa iti placa!