| KimKristi a întrebat:

Salut,
Imi puteti spune daca se va continua anime-ul Bakemonogatari >- Nisemonogatari >- Nekomogatari (kuro)
Dupa cum scria pe www.anime.kage.ro
Număr de episoade: Serie în desfăşurare >-http://animekage-ro-sub.info/anime/monogatari/info.php
Dar nu prea vad sa apara daca stiti cand apar va roc sa-mi spuneti sau daca va aparea un alt sezon

1 răspuns:
| Sonnayasashikushinaide a răspuns:

Daca scrie in desfasurare inseamna ca nu s-a terminat, cel putin asa ar trebui sa insemne...

Apropo de anime, daca iti plac comediile inceara yondemasu eu azazel san si hataraku maou-sama!