| 06072016 a întrebat:

Îmi puteți spune niște filme. gen de acțiune, dramă. Să te țină în suspans, cu spațiu, timp ceva de genul...

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dacă astea nu-ți plac, îmi dau demisia

https://www.imdb.com/......arch/title

| faramatania a răspuns:

Predestination (2014),In Time (2011),Upside Down (2012),I'll Follow You Down (2013),Parallels (2015),The Host (2013),After The Dark (2013),Project Almanac (2015),The Anomaly (2014),Coherence (2013),The Cobbler (2014),Pleasantville (1998)

| tamulici a răspuns:

O să îți recomand o serie de filme foarte bune:
Interstellar
Marțianul
Inception
Gravity
Guardians of the Galaxy (toate filmele de la Marvel sunt ABSOLUT FANTASTICE din punct de vedere al acțiunii, dar nu au toate corelații spațiale sau temporale, însă dacă îți place acțiunea le poți urmări)
In time
Edge of Tomorrow
Fury
Transcendence
Predestination
Oblivion
Elysium
Dawn of the planet of the apes
Captain Phillips
Ex Machina
Lone Survivor
Ender's Game
Arrival
All is lost
Captain America
Bridge of spies
Timelapse
Sicario
Project Almanac
Hope that's enough! Dacă nu, îți mai spun, vizionare plăcută!

| 06072016 explică (pentru tamulici):

Edge of tomorrow, gravity, intterstelar le am văzut și sunt niște filme foarte bune

| Justlikeme2 a răspuns:

Jane Eyre