| gabihoha a întrebat:

Imi puteți spune un film gen Lucy, The Maze Runner, Area 51, sa fie interesante. Gen aventura /sf. Mersi
Recomand serialul Prison Break

5 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Transcendence (2014),Predestination (2014),The Giver (2014),The Divergent (seria), The Hunger Games (seria), The Host (2013),Beta Test (2016),The Thinning (2016),Midnight Special (2016),The 5th Wave (2016),Jupiter Ascending (2015),Spectral (2016),The Call Up (2016),Andròn: The Black Labyrinth (2016)

| WxRo a răspuns:

Westworld, the 100

| AdrianTzar a răspuns:

Limitless, dar să nu uiți că e o ficțiune happy

| prostuludzeu a răspuns:

Pasagerii sf

| aleelena98ydl a răspuns:

Aventura... lumea de dincolo-razboaie sangeroase.
Mai sunt si alte parti ale filmului! E superb!