| Hacky a întrebat:

Salut, imi puteti zice un site de pe care pot descarca seriale subtritrate in limba romana dau funda.(in special daca stie cineva de unde pot descarca serialul vikings)

3 răspunsuri:
| Niklauss a răspuns:

Încearcă Popcorntime este aplicatie pentru telefon, tableta, pc.

Gasesti o gramada de seriale si filme si aranjate in categorii.

| CryLulu a răspuns:

Incearcă să îți downloadezi Popcorntime ai acolo filme cat și seriale.

| laurentiu442 a răspuns:

De unde română descarcă astea Terrarium tv și Show Box caută și învață și tu