| AndreiD781 a întrebat:

Salut.
Imi spune si mie cineva ce este un Netflix Gift Card?
Pentru ce se foloseste

Răspuns Câştigător
| Madalina715 a răspuns:

Buna!
Un Netflix Gift Card este un card cadou pe care il folosesti ca sa achiti abonamentul folosind creditul din contul tau si nu cardul.
Mai nou am vazut ca se gasesc la toate aparatele selfpay/zebrapay/qiwipay din magazinele mari din tara.

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

"Cardurile cadou Netflix nu se comercializează în țara ta. Dacă ai achiziționat un Card cadou Netflix în altă țară, îl vei putea folosi câtă vreme plătești pentru Netflix în moneda cardului cadou. Selectează de mai sus țara din care ai achiziționat cardul cadou pentru a afla mai multe informații."
https://help.netflix.com/ro/node/32950/ca