| Beniamin7 a întrebat:

Imi spuneti si mi-e niste idei de costume pentru halloween?

Răspuns Câştigător
| YumiSukinanda a răspuns:

Pai, poti cauta si pe net, pai iti iei niste haine,, le rupi, si iti faci un machiaj pe fata cu sange( acoarele) Si iti va iesi, eu am luat locul 1 pentru costumul asta anul trecut.

4 răspunsuri:
| YumiSukinanda a răspuns:

Zombie, Monstru, Pisica, Mumie, Varcolac, Lup, Mort laughing. Nu stiu la ce te referi, vrei sa te faci ceva si nu stii cum? Adica, sa zicem zombie, si nu stii cum sa te imbraci, sau cumva idei de ce ai putea sa te faci? Ideile sunt mai sus. fundita puppy dog eyes

| Beniamin7 explică (pentru YumiSukinanda):

Da nu stiu cum sa ma imbrac laughing

| Beniamin7 explică (pentru YumiSukinanda):

Pai, noh cum ma imbrac intr-un zombi?

| YumiSukinanda a răspuns (pentru Beniamin7):

Pai, poti cauta si pe net, pai iti iei niste haine,, le rupi, si iti faci un machiaj pe fata cu sange( acoarele) Si iti va iesi, eu am luat locul 1 pentru costumul asta anul trecut.

| Beniamin7 explică:

Da, nu stiu cum sa ma costumez ma refer!