| Vaduva_Seby_1999 a întrebat:

Salut,in aceasta intrebare este vorba despre anime-ul naruto shippuden, si anume, cam dupa la ce episod va incepe actiunea,naruto vs madara, cum il va invinge naruto pe madara,naruto este din clanul uzumaki deci are si celule de senju si celule de uchiha de la ultima intalnire cu itachi, ii va da nastere rinneganul? funda la cel mai complet raspuns

Răspuns Câştigător
| aureljeo a răspuns:

Buna, mai sunt vreo 2 sau 3 episoade cu amintiri in shippuden, iar animeul este inca la inceputul bataliei dintre naruto si obito, si ar mai trebui sa apara si actiunea cu sasuke si orocimaru in konoha la piatra uciha conform manga, acum nu stiu ce sa zic animeul este un pic diferit fata de manga, iti recomand sa citesti si manga, din ce imi aduc eu aminte episodul 542 ii manga http://narutobase.net/manga/Naruto/595/13,596,597, si ceva din 598...

1 răspuns:
| Hakuouki a răspuns:

Asteapta si vei vedea. Amintirile nu putem sti cand se vor termina, dar eu zic sa te bucuri de ele, caci contin destula actiune si cand seria se termina, vei mai vrea si amintirile. Nu are celulele uchiha...Sasuke va avea probabil rinnengan, deoarece Kabuto il vindeca folosind celulele lui Hashirama (asta doar daca citesti manga) dar seria este imprevizibila.