| Dennys_5149 a întrebat:

La ce serial sa ma uit dintre: Supernatural si Arrow?

14 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Arrow este mai tentant

| Sn4k3 a răspuns:

Eu acum sunt la sezonul 10 la Supernatural si pot zice ca e cel mai tare serial care l-am vazut pana acum. Eu zic sa te uiti la Supernatural intai.

| AirănMeidăn a răspuns:

Mie imi place mai mult Supernatural. Din Arrow am vazut cateva episoade, ce-i drept mai mult pe sarite, e interesant, dar tot prefer Supernatural

| T0T a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Si eu vreau sa ma apuc de Supernatural dr nu sunt prea sigur.

| AirănMeidăn a răspuns (pentru T0T):

Eu nu m-am mai uitat de ceva timp...Si nici nu l-am terminat. Probabil la vara o sa ma reapuc

| T0T a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Mi-ar place sa ne uitam amandoi dar de la capat ca na...big grin

| AirănMeidăn a răspuns (pentru T0T):

Si mie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zic sa te uiti prima data la arrow apoi la supernatural deoarece arrow are mai putine sezoane...si dupa ai suficient timp sa te uiti la supernaturalwinking

| Syndre a răspuns:

Ambele merită văzute, dar nu l-am terminat pe niciunul ca să-ți pot da un răspuns concret. Oricum, Supernatural e foarte bun primul sezon, sezonele 2-3 sunt okay, după devine cam slăbuț.

| CartofiorDulce a răspuns:

Arrow.

| Constantin_Roibu_1994_T7BK a răspuns:

Arrow este cel ami vizionat si cel mai tare

| anonim_4396 a răspuns (pentru Constantin_Roibu_1994_T7BK):

Http://www.imdb.com/......arch/title
de fapt nu este cel mai vizionat si nici cel mai tare, recunosc ca e super dar nu se compara cu game of thrones si restul;)

| Constantin_Roibu_1994_T7BK a răspuns:

Depinde de fiecare ce gusturi are domnule zygi98

| Maximilianpaco97 a răspuns:

Arrow