| Help789987 a întrebat:

Ma ajutati va rog sa gasesc filmul:
despre al doilea razboi mondial cu o fata din Anglia care pleaca ca spion in Germania cu inca o fata si un baiat pentru a-si gasi familia. A aflat unde e familia si fix cand sa se duca, familia murise pentru ca fata cu care a plecat era de fapt spion german. Apoi pleaca cu baiatul la granita cu elvetia si fix cand sa treaca granita, baiatul e impuscat. La final ii arata la TV pe amandoi ca au ramas impreuna

1 răspuns:
| Alllexandraaaaa a răspuns:

The book thief. https://m.cinemagia.ro/filme/the-book-thief-485827/. E cu o fată și cu un băiat din câte văd. Nu știu dacă este acela pe care l-ai văzut tu sper totuși că te-am ajutat.