| filip3131 a întrebat:

Salut, ma intrebam daca sa continui cu abonamentul la Netflix sau sa imi fac altul pe hbo, ce parere aveti?

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Fa-i ca mine, treci constant de la una la alta ca numa bine cat faci pauza se adauga continut suficient pe cealalta.

| JustForFewSeconds a răspuns:

Eu am ales Hbo dupa un an platit la Netflix. Destul de scump Netflix-ul si nici nu gasesti filme/seriale noi aparute. Eu am vrut sa vizionez Anatomia lui Grey si nu era pe Netflix, m-am suparat foarte tare fiindca aveam pretentii la banii aia. sad

| Sn4k3 a răspuns:

Daca mai ai ce vedea pe Netflix, continua-l si dupa te bagi pe HBO. Sau poti avea de amandoua, ca pe HBO e doar 3 euro si nici nu-s asa multe de vazut, posibil sa-ti ajunga luna gratuita.

| Sonia822 a răspuns:

Parerea mea e ca ar trebui sa-ti gasesti gagica si sa mergi cu ea in parc sau oriunde altundeva

| NuStiiCumMaCheama a răspuns:

Scump la Netflix, scump. Fa si tu ca un prieten de-al meu. Si-a luat 4 ecrane sau nu stiu cat e max si au impartit banii intre ei, iesi mai ieftin.