| Stoica_Andrei_1997 a întrebat:

Mai demult am vazut un film in care un barbat (cred ca pictor era) se indragosteste de o fata care nu voia sa iasa din camera ei sa isi arate chipul, iar barbatul stateau mereu prin casa ei si o astepta sa iasa, iar pana la urma cred ca fata s-a aratat pentru ca imi amintesc ca barbatul gaseste camera tablourilor sale goala, gen acea fata i le vanduse pe toate si fugise cu banii. Ceva de genul era...
Daca aveti vreo idee despre numele filmului, as fi recunoscator. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

La migliore offerta (Ofertă irezistibilă, 2013)
http://www.cinemagia.ro/filme/la-migliore-offerta-570678/