| georgica112 a întrebat:

Mai tine minte careva numele a catorva seriale difuzate pe TVR1/TVR2 la inceputul anilor 2000.
Intr-unul era vorba despre doi frati sau prieteni foarte buni care se intorceau de fiecare data in cate o viata anterioara pentru a se lupta cu "raul"-un barbat care era vrajitor din ce tin minte! Era difuzat seara tarziu oricum.
Mai era un serial difuzat dupa-amiaza(in jur de 15:00) pe TVR1, actiunea se petrecea undeva in Evul Mediu, vrajitori, vrajitoarea, bine si rau, bineinteles! Tot se luptau intre ei, dar era super!
Si prin anul 2004 parca, a aparut un serial pe TVR1, cu o fata care avea cateva animalute ce luau viata! ii murise mama parca si locuia numai cu tatal!
Mi-au marcat copilaria serialele acestea, dar din pacate le-am uitat de-a lungul timpului!

1 răspuns:
| florika11 a răspuns:

Da mai sunt si azi sambata si duminica