| marius13k a întrebat:

Salut, momentan ma uit la "The Originals" dar am vazut ca in "Vampire Diaries" apar aceleasi personaje. Ce se intampla? Ar trebui sa ma opresc si sa ma uit mai intai la Vampire Diaries? Sau sa raman la The Originals si sa ma uit dupa la Vampire Diaries? As vrea sa stiu cum se leaga...

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

E ok in orice ordine te-ai uita.

2 răspunsuri:
| giulia283 a răspuns:

The originals e o continuare a celuilalt serial acolo sunt doar originali aia. Mai bine te uiti intai la The vampire diaries si dupa la The originals ca sa intelegi ceva.

| Jdjsnshxjxjshdhx a răspuns:

Dap. Uita te mai întâi la The vampire diaries, altfel nu prea o sa intelegi The originals