| Nicolae_Luta_2000 a întrebat:

Salut, pai vreau si eu un anime la care sa-mi placa, sa fie : romantic, drama, sa nu fie chiar asa de sf( nu stiu cum se scrie) sa aiba si actiune sau sa fie, romantic, comedie, drama, sa fie si cateva lupte dar genul ala de lupte care distruge tot in cale laughing si sa la amadouo sa inceapa cu o poveste, nu ma refer la faptul ca nu incep anime cu poveste vreau sa spun sa inceapa de la un punct ca sa va fac mai bine sa intelegeti, sa se intalnesc un baiat cu o fata, acea fata sa aiba super puteri sau sa se imprieteneasca si sa se indragosteaca unu de altul, nu stiu dar imi place drama dar nu genul ala de drama care te plictisesti, una mai complicata cu mister si putin confuza

Răspuns Câştigător
| Aimwork a răspuns:

Inuyasha. E vechi dar are cam tot ce ai zis tu acolo..mai ales drama1

1 răspuns:
| GeorgeBG a răspuns:

Incearca Swoard Art Online, altcevva nu mai stiu in afara de Amnsesia care nu are lupte, in el e doar vorba despre o fata care calatoreste in mai mukte galaxy unde niste baieti o urmaresc si o sa se indragosteasca de ei pe rand doar ca ea trece dintr-o galaxie in alta atunci cand are loc un accident si se trezeste la ea acasa, cu amintirile de la intalnirea cu precedentul baiat dar afla ca el nu exista si tot asa