| piticull a întrebat:

Salut, pe cine credeti ca a ucis Negan in The Walking Dead?

12 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Negan l-a ucis pe Daryl.

| Florentina9210 a răspuns:

Ce imi pasa mie? Nu imi va folosi pe viitor, anyways.

| deny1230 a răspuns (pentru Florentina9210):

Nu fi impertinenta, pe bune. doar pentru ca nu te intereseaza un anumit subiect nu inseamna ca trebuie sa fii o tampita. pur si simplu nu mai raspunde omului daca nu ai raspunsul pe care il asteapta. Peace ))

| Florentina9210 a răspuns (pentru deny1230):

''Draga mea'', mai usor cu jignirile. Tu nu ai invatat ca dupa ''.'' se continua cu litera de tipar? Si lasa ''peace-ul'', ca nu te aranjeaza!

| deny1230 a răspuns (pentru Florentina9210):

Ma critici ca am scris cu litera mica, pe bune? laughing)))) Si as sugera sa te abtii ca la cei 9 ani ai tai, am dublul varstei tale, so keep it down.

| Florentina9210 a răspuns (pentru deny1230):

Vai! M-ai facut sa plang! Tu ai impresia ca o p***a de 18 ani imi face mie draci?
Fa, tuto, am 24 de ani, cel putin eu am poza. Tie iti place sa judeci oamenii din spatele monitorului si atat! Oamenii ca tine respira aerul degeaba!

| Sociopat a răspuns:

L-a omorat pe Eugene pentru ca el stie sa faca gloante. Glenn va porni intr-un killing spree si va vana pe cei ce sunt membri Saviors.

| deny1230 a răspuns:

Sincer, auzisem ceva despre cum. glenn ar fi omorat? fan theories, dar erau si unii care citisera benzile desenate nu stiu. oricum nu prea ma omoram dupa glenn, atata timp cat daryl e viata, ii okiiii laughing

| piticull explică:

De unde stii?

| piticull explică:

Unde ai citit?

| Reqhuiaem a răspuns:

Eu cred ca l-a omorat pe Abraham. El este singurul care a incercat sa nu para fricos in fata lui.