| Gjakdhdbdism1 a întrebat:

Salut, pentru cei care v-ați uitat la Legendele palatului pe TVR 1, cum se numește serialul cu tânărul care se lupta cu arc și săgeți și steluțe ninja și are o slăbiciune la tobe, când aude tobe cade pe jos și nu mai are nicio forță?

2 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Vezi daca e vorba de
Legendele palatului: Prințesa Ja Myung
Aici, descrie așa: "Ja Myung inventează sistemul Ja Myung Gogak, o tobă mistică, ce suna de la sine, în momentul în care duşmanii invadau ţara"

http://www.tvr.ro/......_2876.html

| Gjakdhdbdism1 explică (pentru floresdemayo):

Nu e ăla, ăsta de care zic e cu băiat în rolul principal, nu femeie, e ca ăla cu Prințul Jumong sau poate e chiar ăla doar că nu mai țin eu minte