| VoNynyo a întrebat:

Salut prieteni.As vrea sa gasesc un film nu stiu cum se numeste doar imi aduc aminte cateva detalii din el sper sa va ajute.
Era vorba de o fata care era protejata de tatal ei sau ceva de de genul acesta si imi aduc aminte ca fata era de origine asiatica, Vas fi recunoscator!

4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Genul filmului? era asiatic complet filmul?
daca este cu asiatici nu stiu.
foarte putine detaliile date de tine
sunt aici persoane care iti pot spune cu precizie dupa cateva detalii lasate, dar tu ai dat aproape zero detalii...

| VoNynyo explică (pentru Simpatic):

Nu era complet asiatic.
Ce imi aduc aminte ca fata respectiva era in mol si tipo rai vroiau sa o atace dar tatal se ocupa de ei si fiica nu stia nimic ce se intampla in spatele ei.

| VoNynyo explică:

Am aflat ca actorul care joaca in rolul tatalui e jean reno. Sper sa il gasesc va multumesc inca o data.