| Costy_Regele_1991 a întrebat:

Salut puteți să-mi recomandați nişte filme cu oameni urmariți prin paduri şi mâncați de animale sau monştrii(fara fantome).Am vazut 2 filme de genul: primul se numea "The Grey" şi era cu nişte oameni pierduți iarna in padure şi erau mancați pe rand de o haita de lupi iar celalalt se numea "Prey" şi era cu nişte copii şi o femeie care au mers in savana cu o maşină iar leii i-au atacat şi incercau sa intre in maşina sa-i manance, ambele au fost super tari dacă ştiți vreau film de genul va rog să-mi spuneți şi cel mai bun raspuns primeşte funda! Aş vrea de asemenea ca animalele/monştrii sa fie oarecum reale sau facute pe calculator dar sa nu fie oameni costumați

Răspuns Câştigător
| Claraaaaa16 a răspuns:

Wrong turn, sunt 6 parti diferite cu căpcăuni (oameni foarte urati) care vânează oameni. Este foarte scary, sincer m-am uitat la ele de 2 ori rolling on the floor la toate cele 6. Abia astept sa iasă 7! Ti le recomand.

9 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Filme cu animale sălbatice (lupi, tigri/pume, urși) care atacă/sfâșie oameni. Și lupta acestora pentru supraviețuire. Unele filme sunt mai vechi, dar prea sunt interesante și nu pot să le ignor.
Frozen (2010), The Canyon (2009), Backcountry (2014)
Into the Grizzly Maze (2014), Attack of the Sabertooth (2005), The Shallows (2016)

| Sn4k3 a răspuns:

Super tare filmul, l-am vazut si eu de multe ori.
Voiam sa spun Wrong Turn laughing, dar vad ca toti l-au recomandat laughing.
Howl
Jeepers Creepers 1, 2
The Ruins
Venom
Wolf Creek 1, 2
See no evil 1, 2
House of Wax
Abandoned Mine
Rest Stop 1, 2
The Pyramid
Charlie's Farm
Cabin Fever 1, 2, 3 si cel din 2016
Leprechaun: Origins
Hostel 1, 2, 3
The Cabin in the Woods
Vacancy 1, 2
The Breed
Exists
Turistas
Friday the 13th (2009)
Yeti: Curse of the Snow Devil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wrong Turn

| Andreea11989 a răspuns:

Buna, incearca The Grey cu Liam Neeson, e foarte bun filmul.

| Costy_Regele_1991 explică (pentru Andreea11989):

Pai da tocmai am spus ca l-am vazut şi a fost super şi pe baza lui voiam recomandari.Mersi oricum de raspuns!

| Claraaaaa16 a răspuns:

Wrong turn. Sunt 6 filme diferitelaughing Este vorba despre niste canibali, căpcauni (oameni urati) care mananca alti oameni si tot asa, un film este intr-o padure, un film intr-un spital de nebuni abandonat. Este super! Ti le recomand! EU ABIA ASTEPT SA IASA 7-LEEEE

| Costy_Regele_1991 explică (pentru Claraaaaa16):

Suna foarte tare, mersi am sa încerc sa ma uit fara sa vomit!

| Claraaaaa16 a răspuns (pentru Costy_Regele_1991):

Huh, sa imi zici daca ai vomitat sau nu laughing))

| Lupu_Mihnea_1996 a răspuns:

Seria wrong turn

The hills have eyes(este cu niste canibali care au suferit mutatii genetice)