| Florian1999 a întrebat:

Salut,puteti sa-mi spuneti si mie niste seriale cu masini, curse de masini daca exista?

4 răspunsuri:
| Alverto a răspuns:

Top Gear

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut TPU
Vin cu o intrebare

A fost pe minimax odata un film dfizuat pe 1 iunie 2012 la ora 14.00 Si nu măi știu cum se numește am cautat Si programul TV după acea dată dar tot nu am găsit
Filmul este asa

Este o fata Si un baiat
Pe la jumătatea filmului
Băiatul se joaca cu cățelul si fata s-a supărat pe cățel ca nu știu ce ii a făcut Si cățelul s-a supărat Si a plecat Si băiatul s-a supărat pe fata ca a plecat cățelul din cauza ei după s-au dus sa îl caute in parc Si l-au găsit dar niște fete le-au spus unde era câinele dar ei nu le credeau ca erau rele Si s-au dus sa caute câinele seara cand a fugit si mama fetei Si tatăl băiatului erau la tatăl băiatului acasă Si făceau grătar Si știau ca copii s-au dus sa caute câinele filmul începe cand fata vine la băiat pe sckaybord la el acasă ca ea Si mama ei s-au mutat recent in cartier Si fata nu avea tata Si nici băiatul mama Si pe la jumatate din film băiatul si fata s-au dus la cursuri de dans ale fetei unde erau si fetele rele Si băiatul stea pe o banga acolo in sala

L-am văzut pe 1 iunie 2012 la 14.00

Ce nume are filmul ca nu îl măi stiu

| Reghqen a răspuns:

Seriale nu prea sunt,
Listă de filme cu mașini: https://www.cinemagia.ro/liste/curse-de-masini-d-9253/

| PringAloe a răspuns:

Seriale nu cunosc, filme sunt destule:
Fast and furious 1-8
Need for Speed
Overdrive
Taxxi
Mad Max
Born To Race
Vehicle 19
cam pe astea la stiu eu... dar nu cred ca sunt seriale dedicat masinilor