| MasterSpirit a întrebat:

Salut salut. spuneti-mi si mie niste film bestiale in genul : Wrong Turn 4/5, La horde, Neverbackdown 1/2 etc. daca e actiune vreau sa contina ceva ca si in neverbackdown, blood and bone, undistiputed s.a.m.d. adica nu vreau din astea cu mafii, impuscaturi chestii dastea...groaza sa contina aventura, gen un grup de prieteni se duc sa faca o excursie la munte si acolo pnm, se intampla ceva.gen donner,sau macar sa contina mai multe personaje,nu sa fie un psihopat si sa omoare oameni ca nebunu,sper ca ati inteles happy comedie. gen jackass/ted, Drama sa fie ceva cu o poveste frumoasa despre dragoste, prieteni etc...nu vreau pentru. toate categoriile, adica doar daca se poate, dar sa fie niste filme faine chiar si cele ca district 12.

Răspuns Câştigător
| CarlaHecox a răspuns:

(alea erau de groaza si am uitat sa mentionez Mirrors 1 si 2 la categoria asta)
That's my boy (2012).
E o comedie geniala, cu Adam Sandler si Leighton Meester.Ti-o recomand daca iti plac comediile.
Cel mai bun film horror e The Hills Have Eyes (faci pe tine).
Un film romance foarte bun e Sundays at Tiffany's, si cel mai bun film psihologic e Hide and Seek (cu Dakota Fanning)

2 răspunsuri:
| Irinα a răspuns:

House of wax (Casa de ceara)e genial!

| CarlaHecox a răspuns:

The hills have eyes big grin
Sau One Missed Call.