| RazmontAllen a întrebat:

Salut, salut!
Vas ruga daca puteti sa imi dati niste titluri de filme cu categoriile actiune, comedie si suspans big grin
Gen cam ca si astea: Ghost Rider, Prince Of Persia, Narnia 2, Prince Of Persia, Fast Five.(uitati-va si voi la ele sunt foarte faine)

Răspuns Câştigător
| ReadAllAboutMe a răspuns:

Http://www.cinemagia.ro/filme-actiune,comedie/ Incearca astea Funda?

3 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

Snatch, Rock'n'rolla, The 51st State

| iFollowRivers a răspuns:

The Strangers (2008), The last house on the left, The island,Premonition, Pulse, Spy Next Door, si la comedii:The Proposal, Norbit, New in town.