| IoanaPM a întrebat:

Serialul 90210 in 2008 este anulat sau doar 5 sezoane are? Vreau sa ma uit si am gasit pe un site unde scrie ca e anulat, dar cand am cautat despre el, am gasit ca alt serial cu acelasi nume, care e o continuare de la cel original din 1990, e anulat. Multumesc

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cate stiu eu s-a anulat. De jumătate de an tot aștept un nou episod si nu apare nimic. Cred ca s-a anulat din moment ce nu mai apare nimic. U ele site uri zic ca s-a anulat altele ba dar eu cred ca s-a anulat.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

| AlexMh a răspuns:

Anulat