| Doarunaltutilizator a întrebat:

Salut.
Sigur multi dintre voi v-ati uitat la Cronica Carcotasilor, ce parere aveti acum despre serial?
Scuzati daca nu e categoria potrivita.

Răspuns Câştigător
| Drimmero a răspuns:

Salut! Ma uitam inainte, acum am pierdut numerotarea si notiunea si nu prea am urmarit. Urmaream foarte mult inainte, muream de ras! Sunt geniali! S-a destramat insa de cand Huidu a avut acel accident si a abandonat.

| Doarunaltutilizator explică (pentru Drimmero):

Am auzit despre acel accident au fost inplicati 3 oameni atunci corect?

| Drimmero a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

Da, i-a omorat pe toti 3, mi se pare si a scapat de puscarie.

| Doarunaltutilizator explică (pentru Drimmero):

Daca ala s-a intors acolo nu cred ca se mai uita alti la serial fiindca nu vor sa-l mai vada.

| Drimmero a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

Cel mai probabil!

| Doarunaltutilizator explică (pentru Drimmero):

Dar nu inteleg cum de ala Huidu isi mai poate arata fata la tv cand se stie ce a facut.

| Drimmero a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

Coruptie, tata, coruptie! Ai bani, te doare sub talpa!

| Doarunaltutilizator explică (pentru Drimmero):

Eu zic ca ar trebui sa se anuleze serialul adica zii tu crezi ca mai e amuzant? eu nici nu prea ma uitam la el.

| Drimmero a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

Nu-l mai urmaresc, sa faca ce-or vrea!

11 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu prea stiu daca se poate numi serial. Faptul ca arata gafele celorlalti, imi pare foarte interesant. Nu imi place sa judec in general.

| Doarunaltutilizator explică (pentru DoarBogdan):

Nici mie nu imi prea place sa judec.

| aumih16 a răspuns:

In prezent sigur numai este ce a fost! asta este sigur!