| Bogdan_7318 a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste seriale frumoase, dar nu vreau sa fie monotone, un serial sa te tina in suspans gen prison break sau dexter( pe care le-am vazut) Astept raspunsuri, dau funda!

Răspuns Câştigător
| didilove a răspuns:

Gossip Girl - e cu adolescenti si problemele lor zilnice *comedie, romance, drama.
The Vampire Diarieslove struck - cu vampiri *horror, romance, comedie
The Secret Circle - e un serial nou :X imi place mult e cu vrajitori (adolescenti)
Being Erica si asta e destul de bun
Stargate SG1, Stargate Atlantis si Stargate Universe - daca iti plac cele SF dar nu numai, pe primele doua le-am vazut si mie mi-au placut
Lost - cei care ajung pe o insula si de acolo. multe se intampla
Smallville - aici e vorba de viata lui Clark Kent (Superman), cum isi descopera el puterile si etc. dar nu este inca Superman :X merita vazut
Ghost Whisperer - o fata care poate vorbi cu spiritele si le ajuta
The Nine Lives Of Chloe King - ceva in gen The Vampire Diaries
90210 - ceva in gen Gossip Girl
Si pe langa astea, din cele vazute de mine mai sunt:
Heroes
Kyle XYlove struck
Pretty Little Liars *unul din preferatele mele
10 Things I Hate About You
White Cooler
Si sa nu uit:
Scrubs love struck
Sper ca te-am ajutat:*

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Îţi pun la dispoziţie colecţia mea de seriale (sari peste cele care le-ai văzut deja): 1. "Dexter"; 2. "Heroes"; 3. "Criminal minds"; 4. "Lie to me"; 5. "Modern family"; 6. "Desperate housviwes"; 7. "Eastwick"; 8. "Flash forward"; 9. "Fringe"; 10. "The mentalist"; 11. "Parks and recreatoin"; 12. "Bones"; 13. "NCIS"; 14. "NCIS Los Angeles"; 15. "House M.D."; 16. "CSI"; 17. "CSI Miami"; 18. "CSI New York"; 19. "Numb3rs"; 20. "Prison Break"; 21. "Queer as Folk" (interzis minorilor); 22. "Dead Like Me"; 23. "Cold case"; 24. "Nip Tuck"; 25. "Hotel Babylon"; 26. "Private Practice"; 27. "Weeds"; 28. "Surviving suburbia"; 29. "Damages"; 30. "Cashmere Mafia"; 31. "The 4400"; 32. "The lost room"; 33. "Without A Trace"; 34. "Love Monkey"; 35. "Two And A Half Men", 36. "Breaking Bad"; 37. "Nurse Jackie"; 38. "The 4400"; 39. "The lost room"; 40. "Grey`s anatomy"; 41. "Royal Pains".
Fiecare e bun în felul lui.
Vizionare plăcută!

| NuDauFunda a răspuns:

Game of Thrones e cel mai bun serial vazut de mine, desi n-au aparut decat 10 episoade in primul sezon. Ca gen e historical fantasy.

| Aleeeeeexandra a răspuns:

Fringe

| LitaKamelya a răspuns:

True Blood
The Vampire Diaries
Pretty Little Liars
Weeds
Fallen
Two And A Holf Man
Merlin
The Nine Lives of Chloe King

| VLΛD a răspuns:

Psych

| AlexaMarina a răspuns:

Incearca The Mentalist sau Criminal Mindshappy