| Anonymous67 a întrebat:

Spuneti-mi va rog niste anime-uri misto
In afara de: Death Note, Tokyo Ghoul, Naruto, One Punch Man, Code Geass. Mersi

Răspuns Câştigător
| AnaBubbles a răspuns:

SAO- Sword Art Online. Mie sincer mi a placut, dar fiecare cu gusturile lui.

3 răspunsuri:
| Anonymous67 explică:

Mai verifica o data link-ul'... Mi-ai dat: San Andreas Best Codes & Cheats

| TomaEugen a răspuns:

Fuller Metal Alchemist, ma mir cum de nu l-ai văzut pana acum, am plâns la el. Este într-adevar unul dintre preferatele mele.

| Anonymous67 explică (pentru TomaEugen):

Dupa ce termin Sword Art Online, o sa ma uit si la asta. Ce versiune zici? Clasica sau Brotherhood?