| AlexxxGeorrrge a întrebat:

Stie careva cum se numeste filmu cu fetita aia care avea puterea de a vedea ce urmeaza sa se intample si desena pe un carnetel chestia asta,in film erau mai multi cu puteri,unu avea un fel de putere gen cand lovea cu pumnu sau cand se apara se forma ca un fel de scut in acea zona altul avea gen puterea de a convinge pe oricine sa faca ce vrea daca se uita la ochi lui care se fac negri,alti doi aveau un fel de tipat csre il afecat pe asta cu pumni, nu stiu cum sa mai explic e ciudat, va rog sa ma ajutati daca se poate sad

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Vezi Push (2009).
http://push.wikia.com/wiki/Push

În descrierea personajelor, se amintește despre abilitățile cu care a fost înzestrată.
"Cassie (Dakota Fanning) is the daughter of the greatest Watcher Division has ever encountered, and a Watcher in her own right. Like all abilities, hers is not fully developed as this happens through training. She is sometimes confused by what she draws in her premonitions."

| AlexxxGeorrrge explică (pentru floresdemayo):

Da asta e filmul care voiam sa il vad! Multumesc frumos floresdemayo! :*