| Paeki a întrebat:

Stie cineva cand apare sezonul 6 din prison break? Multumesc

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu am auzit ca ar apărea și un sezon 6

| Alecuzbang02 a răspuns:

Poti viziona prison break online subtitrat pe https://www.vizionareplacuta.com/......in-romana/ Sezonul 6 va aparea in curand.

| darky01 a răspuns:

Sezonul 6 nu a aparut inca. Nu exista o data pentru lansarea acestuia.

| Zentai a răspuns:

Prison Break (2005-2017),este un serial incheiat.
Cele 6 sezoane cuprind 91 de episoade, care pot fi vizionate free pe internet, cu traducere in limba romana.
O simpla cautare dupa titlu la care adaugi "online subtitrat", iti va oferi mai multe posibilitati de alegere.