| Thorhardt a întrebat:

Salut, stie cineva ce s-a intamplat cu vechiul site creativemonkeyz.com? Si daca exista undeva back-upuri de la vechile emisiuni(3lar, miez)? Pe Youtube nu sunt si nici de descarcat nu am gasit

2 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

De ce nu iei legatura cu ei?

| Thorhardt explică (pentru aditimus):

Ma gandesc ca deja au primit multe interbari pe tema asta si nu vreau sa mai adaug la gramada. Plus ca sunt destul de sigur ca nu prea raspund pe Facebook si nu vreau sa donez la unul din livestreamurile lor doar ca sa pun o intrebare.