| MirceaBade31 a întrebat:

Salut, stie cineva cum se numea filmul ala in care erau mai multe persoane intr-un autocar (cred) si mergeau pe un pod ca ala din San Francisco sau ceva de genul si cedeaza, ma rog nu prea imi aduc aminte, era ceva trist, o persoana din autocar a visat ca o sa moara mai multe persoane, pentru ca cedeaza podul, ceva de genul, stie cineva? Dau funda

Răspuns Câştigător
| Ale5184 a răspuns:

Final destination dar nu mai stiu exact care parte. Uita-te la trailer.

Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| FreddieM a răspuns:

Final destination 5

| fanernest123 a răspuns:

Final Destination