| Alexandru_Leo_1965 a întrebat:

Salut, stie cineva daca va mai aparea sezonul 4 din Lucifer?

3 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Nu se stie sigur, dar s-a vorbit pe Youtube si o duc destul de bine la rating-uri, deci cel mai probabil o sa fie si sezonul 4.

| tamulici a răspuns:

Hei hei, cei de la FOX UK încă nu au anunțat nimic concret, însă este foarte posibil. Au mai dat câteva zvonuri, dar nu s-a anunțat nicio dată exactă.

| Alexandru_Leo_1965 explică (pentru tamulici):

Ok multumesc, dar in mare cred ca va continua adica am vorbit cu o lume intreaga si au avut numai pareri bune despre Lucifer si oricum mai este si povesteahappy