| MihaiNicu23 a întrebat:

Stie cineva de ce s-a terminat serialul iubiri secrete si daca nu s-a terminat cand se va mai difuza la prima tv?

Răspuns Câştigător
| Nevroza a răspuns:

Uite ce s-a intamplat cu Iubiri Secrete: https://youtu.be/TRiec1ngbvE

1 răspuns:
| AdelinaEDA16 a răspuns:

Buna, sunt prietena apropiata cu Daniel si Andrei (Catalin) din Iubiri Secrete si cei de la PrimaTV au zis ca nu mai pot sustine serialul, ca nu mai au rating si au decis sa opreasca serialul. Dar va rog nu mai pune-ti botu ca, va incepe din nou. Nu va mai incepe niciodata, e un capitol incheiat.