| andreius25 a întrebat:

Salut..stie cineva filme cu adolescenti/grup care merg in padure, cabana etc si sunt atacati de ceva? merci

6 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

- The Cabin In The Woods
- Evil Dead
- Dying Breed

Vizionare plăcută!

| faramatania a răspuns:

The Cabin In The Woods
Wrong Turn (seria)
Evil Dead (2013)
Cabin Fever
Friday The 13th
Inbred
The Ruins
The Wicked
No One Lives
13 Eerie
Truth Or Die (Dare)

| Rakanishuu a răspuns:

Evil Dead
The Ring

| cine1cine a răspuns:

Da, eu știu niște filme de genu, cu cabane, in grup, cu adolescenți, dar sunt filme porno, pentru adulți, din alea cu băgatu la găurică!

| xBlaise a răspuns (pentru cine1cine):

Da-mi si mie filmul laughing)) Sa ma pregatesc si eu pentru excursia mea in iunie sau iulie big grin

| Vladutz433221 a răspuns:

Daca vrei o groaza iti recomand Wrong turn 3 este cu niste puscariasi la care li se rastoarna autocarul intr-o padure cu niste canibali happy

Funda? happy