| Anonim420420 a întrebat:

Stie cineva finalul "La bloc"? Ce se schimba? Se despart Nelu si Bela? Lili si Costel? Ce se schimba in relatiile personajelor si care pleaca? Dau funda celui care face un rezumat cat mai bun despre divorturile din serial si schimbări

2 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Este o comedie, nu-i greu sa realizezi ca finalul va fi fericit.

| curiosul122 a răspuns:

Ultimul episod e cand cineva a castigat-o la un concurs in tragere la sort pe Bela. In serial, s-au certat, evident, de mii de ori, dar la sfarsit dadeau multi urme de dispartie in serial, rezultand intr-un final ca Fane o merita pe Bela, chiar dupa ce a facut Nelu.