| Danut112 a întrebat:

Salut, stie cineva unde pot vedea kuroko no basket : last game? Ma refer rosub/eng sub dar sa mearga (prefer rosub ) dau funda PLSS
Sau daca aveti ceva animeuri sa imi recomandati (vazute : Tokyo ghoul 2/2, Bleach, Naruto/shipp, Attack on titan 2/2, kuroko no basket 3/3, Boruto)
Dau funda happy

2 răspunsuri:
| BlackRose03 a răspuns:

1.Nu stiu.
2. Elfen lied-are 13 episoade si le gasesti pe toate cu subtitrare in romana pe YouTube.
Kaichou wa maid sama-26 de episoade+1 OVA, tot cu rosub pe YouTube.
Daca vrei ceva asemănător cu Tokyo Ghoul incearca Shiki sau Another.