| vATRA a întrebat:

Stie cineva unde pot vedea Wrestlemania 28 live in afara de voyo?

6 răspunsuri:
| Kopla a răspuns:

Daca chiar vrei sa o vezi te sfatuiesc sa te culci devreme sambata. Este si pe Sport.ro duminica 1 Aprilie de la 2 noaptea.

| vATRA explică (pentru Kopla):

Ba nusad. Este doar pe voyo

| Kopla a răspuns (pentru vATRA):

Daca nu ma crezi mai bine uita-te la super show-ul de vineri care incepe pe Sport.ro la 9 seara si comentatorii o sa reaminteasca fara indoiala ca Wrestlemania nu este doar pe voyo ci si in direct la 2, asa cum ti-am spus. Pe cuvant!winking

| Kopla a răspuns:

Ai dreptate e doar pe Voyo cryingcryingcryingcrying

| Daian_Daii_1997 a răspuns:

Nu merge... poti sa iti faci cont pe voyo gratis 1 saptamana

| georg45 a răspuns:

D il poti vede si pe sport.ro dar peste 16 zile dar nu pe toata