| HeLps a întrebat:

Salut, stie cinve de ce nu se vede 1080p pe HBO GO? Atat pe pc cat si pe telefon calitatea este oribila, nu cred ca e nici 720p din cate am citit pe chrome nu merge 1080 p, am incercat pe Microsoft edge dar serialele nu pornesc, imi da o eroare.

1 răspuns:
| antisocialgirl a răspuns:

Pe HBO nu poți sa ți alegi tipul de abonament ca și în cazul aplicației Netflix, asa ca ei nu îți oferă calitate înaltă, decât cea standard, pe care o primește toată lumea. În viitor o sa fie posibila alegerea tipului de abonament și totodată și calitatea, dar la un preț mai ridicat.