| DreamZy a întrebat:

Salut.
Stiti cumva vreo aplicatie pentru PC cu care pot vizualiza noile filme /trailere pentru filmele care urmeaza sa apara etc... (De preferat in limba romana dar asta nu conteaza foarte mult, se poate si in limba engleza.
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Sn4k3 a răspuns:

Scrie pur si simplu filme 2017 si dai pe cinemagia, apoi pe ''In Curand''.

| DreamZy explică (pentru Sn4k3):

Mersi mult.

| Sn4k3 a răspuns (pentru DreamZy):

Cu placere, mersi si eu.

5 răspunsuri:
| Mario_Pașitoniu_1999 a răspuns:

Netflix, nu stiu daca e pe toate windows-urile, eu am windows 10.

| Mario_Pașitoniu_1999 a răspuns:

Netflix, nu stiu daca merge pe alte windows-uri, eu am windows 10.

| Mario_Pașitoniu_1999 a răspuns:

Netflix