| geany550 a întrebat:

sunt om in toata firea dar mi am adus aminte recent de un desen animat pe care il urmaream cand eram mai mic si nu mai stiu cum se numeste, stiu doar ca era cu roboti, iar unul dintre robotii principali sa zicem asa era unul rosu care se putea transforma ceva de genul, si mai era un robot negru care era rivalul lui si cam atat imi amintesc, stie cineva cum se numeste? dau funda mersi!

Răspuns Câştigător
| tpuuser999 a răspuns:

Nu cred ca am sanse sa fiu pe aproape dar:
- Grendizer/Macron 1/Goshogun (la asta ma uitam si eu)
- Zentrix
- Gundam
- Mazinger
- optiunile evidente: The Transformers si Voltron

| geany550 explică (pentru tpuuser999):

Era zentrix multumesc frumos

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Macar daca spuneai anii in care au rulat acele desene. Tu esti in poza?

| Violleta2022 a răspuns:

Spune macar prin ce ani rulau acele filme.
Ca om in toata firea poti fii si la 30 dar si la 60, dar noi tot nu avem ghicii in ce perioada de vreme ai vizionat tu acel film.

| NoHero a răspuns:

Transformers, sunt si desene si sunt si filme pe baza asta