| YusukeHaizaki a întrebat:

Sunt un fan al anime urilor. Caut niste anime uri GENIALE pe care sa le vad. Pana acum am vazut : Naruto/Naruto Shippuden, Death Note, Death Parade, Bleach, Attack on Titan, Fairy Tail, Tokyo Ghoul, One Punch Man, Sword Art Online, Prison School. cam atat, cred. Deci, avand exemplele anterioare ce anime uri imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| Cthulhu16 a răspuns:

Fullmetal Alchemist: Brotherhood (unul din anime-urile mele preferate, e foarte bun)
Soul Eater (e amuzant, are o poveste interesanta, trebuie sa-l vezi)
Mirai Nikki (sau Future Diary)
Elfen Lied (e poate, preferatul meu, dar poate o sa ti se para cam ciudat, mai ales la inceput)
Darker than Black (actiunea e grozava, personajele sunt interesante, sunt sigura ca o sa-ti placa)
Another(un anime horror, ca si Elfen Lied, dar merita vazut)
D. Gray Man (printre primele anime-uri vazute si tot nu ma plictisesc sa-l vizionez, foarte bun)

4 răspunsuri:
| Mrfear a răspuns:

Incearca sa te uiti la Black Butler, nu sunt un fan anime dar poate o sa iti placa.

| Nigirishimete a răspuns:

Salut, iti voi lasa o lista mai jos pe care merita sa iti omori timpul vara.
One Piece
Rainbow
Hunter x Hunter
Dragon ball/z/super
Tokyo Ghoul
Ushio to Tora
Berserk
Deadman Wonderland
Code Geass
Nanatsu no Taizai
Mob Psycho 100 (acelasi creator care a creat One Punch Man)
Hajime no Ippo
Blood Lad
Full Metal Alchemist
Boku no hero academia
Witchblade
Black Lagoon
Zetman
Gangsta
Darker than black
Dangaronpa
Towa no quon
Shinmai maou no testament
Shougeki no souma
Sacred Seven
Overlord
Death Parade
Days
Hellsing

| Mihai1800 a răspuns:

Frate eu zic doar cateva pe tema SAO cum ar veni AccelWorld /Overlor/LogHorizon

| UzumakiNaruta a răspuns:

Incearca boku no hero academia, e animeul meu preferat